Wietrzne Wzgórze

  • Lokalizacja
  • Charakterystyka
  • Kronika budowy
  • Plany mieszkań
  • Cennik/kontakt

Lokalizacja

Charakterystyka

Informujemy iż wszystkie mieszkania w Inwestycji „Wietrzne Wzgórze” zostały sprzedane.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą najnowsza inwestycję zlokalizowaną w samym sercu naszej dzielnicy przy ulicy Płockiej w sąsiedztwie budynku przedszkola.
Inwestycja ta to budynek o pięciu kondygnacjach mieszkalnych a na parterze wygospodarowano miejsce dla kilku lokali usługowych i halę garażową. W budynku będzie około 40 mieszkań; dwu, trzy i czteropokojowych. Wielkość mieszkań jest zróżnicowana: od 36 m2 do ponad 80 m2 – pozwala to na zaspokojenie potrzeb osób urządzających swoje pierwsze mieszkanie jak i dużych rodzin. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby wydobyć ich optymalną funkcjonalność. Począwszy od największych a skończywszy na tych najmniejszych, które w miarę swoich możliwości dawać mają przytulność, ale i właśnie możliwie na swe warunki podwyższoną użytkowość. Składają się na to ustawne pokoje, salony łączone z kuchniami, co daje nie tylko zwiększona przestronność, ale i łatwość funkcjonowania również na małych powierzchniach. Każde z mieszkań, w zależności od lokalizacji w budynku, posiada balkon, taras lub własny ogród. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce postojowe (w hali garażowej lub naziemne). Budynek będzie wyposażony w cichobieżną windę.

Standardem już w naszych nowych inwestycjach jest zastosowanie pomp ciepła, jako głównego źródła ogrzewania budynku. Rozwiązanie to niesie za sobą szereg korzyści i znacznie podnosi atrakcyjność mieszkań. Najbardziej wymierną jest redukcja kosztów ogrzewania, ważny jest też komfort użytkowania ogrzewania podłogowego i zwiększenie możliwości aranżacyjnych mieszkania (brak konwencjonalnych grzejników).

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w naborze – biorąc pod uwagę doskonałą lokalizację i wyżej opisany wysoki standard inwestycji, przewidywana cena za m2 jest wielkością bardzo atrakcyjną w porównaniu z ofertami deweloperów.

Kronika budowy

Plany mieszkań

Cennik/kontakt

Szacowana cena metra kwadratowego mieszkania 4 650,00 PLN BRUTTO
Cena obowiązkowego miejsca postojowego w hali garażowej 24 000,00 PLN BRUTTO

 

Wszelkie informacje na temat inwestycji 58-728-78-11