Wietrzne Wzgórze Etap II – wolne lokale na sprzedaż

  • Lokalizacja
  • Charakterystyka
  • Wizualizacje i zdjęcia
  • Plany mieszkań

Lokalizacja

Charakterystyka

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą najnowsza inwestycję zlokalizowaną w samym sercu naszej dzielnicy przy ulicy Płockiej, to kontynuacja inwestycji Wietrzne Wzgórze.

Inwestycja ta to dwa budynki A i B o sześciu kondygnacjach mieszkalnych a wraz z miejscami postojowymi w hali garażowej. W budynkach będzie około 95 mieszkań; dwu, trzy i czteropokojowych. Wielkość mieszkań jest zróżnicowana: od 43 m2 do ponad 100 m2 – pozwala to na zaspokojenie potrzeb osób urządzających swoje pierwsze mieszkanie jak i dużych rodzin. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby wydobyć ich optymalną funkcjonalność. Począwszy od największych a skończywszy na tych najmniejszych, które w miarę swoich możliwości dawać mają przytulność, ale i właśnie możliwie na swe warunki podwyższoną użytkowość. Składają się na to ustawne pokoje, salony łączone z kuchniami, co daje nie tylko zwiększona przestronność, ale i łatwość funkcjonowania również na małych powierzchniach. Każde z mieszkań, w zależności od lokalizacji w budynku, posiada balkon, taras lub własny ogród. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce postojowe (w hali garażowej i komórka lokatorska). Budynek będzie wyposażony w cichobieżną windę.

Standardem już w naszych nowych inwestycjach jest zastosowanie pomp ciepła, jako głównego źródła ogrzewania budynku. Rozwiązanie to niesie za sobą szereg korzyści i znacznie podnosi atrakcyjność mieszkań. Najbardziej wymierną jest redukcja kosztów ogrzewania, ważny jest też komfort użytkowania ogrzewania podłogowego i zwiększenie możliwości aranżacyjnych mieszkania (brak konwencjonalnych grzejników).

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w naborze – biorąc pod uwagę doskonałą lokalizację i wyżej opisany wysoki standard inwestycji, przewidywana cena za m2 jest wielkością bardzo atrakcyjną w porównaniu z ofertami deweloperów.

Wizualizacje i zdjęcia

Plany mieszkań